facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> WWW tipy - 12. 6. 2007

Corel spouští nový komunitní web

coreldraw_com_724.jpgSpolečnost Corel oznamuje spuštění webové stránky http://CorelDRAW.com. Bude sloužit jako interaktivní základna pro on-line komunitu uživatelů produktové rodiny CorelDRAW, která zahrnuje produkty CorelDRAW Graphics Suite, Corel DESIGNER Technical Suite a Corel DRAWings. Tato webová stránka je první z několika dalších, které se společnost Corel chystá v budoucnu spustit. Hodlá tak podporovat on-line komunitu svých uživatelů.

Nový web byl vytvořen k tomu, aby zajišťoval výměnu zcela nezávislého obsahu, jehož autory budou sami uživatelé. Komunitě okolo CorelDRAW se tak nabízí příležitost sdílet potřebné informace, učit se od ostatních a objevovat například i služby jiných společností – vše na jednom místě. CorelDRAW.com s sebou přináší diskusní fóra, uživatelské blogy a galerie grafických prací. Fóra jsou k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině. Informace a znalosti, které si na novém webu může komunita předávat budou užitečné pro každého, kdo chce hlouběji proniknout do tajů svého oblíbeného softwaru. S problémem poradí profesionálové, kteří s produkty Corel pracují v nespočtu různých odvětví – od grafického designu, přes návrhy promo produktů a reklamních cedulí, až po rytectví a třeba i vyšívání.

 
  

- PR -

Využitím moderní metody OSINT mohou lidé předejít útokům hackerů a nekalým praktikám či obecně zvýšit svoji bezpečnost

Zkratka OSINT (Open Source Intelligence) označuje sběr, zpracování a analýzu dat z volně dostupných zdrojů. Tuto metodu běžně využívají novináři, detektivové, ale také firmy při analýze obchodních partnerů či konkurentů. Při jejím osvojení může přinášet cenné informace i eliminovat před hackerskými útoky nejen organizace a firmy, ale i chránit soukromí a bezpečnost běžných občanů.

  

- PR -

Ochrana dat a bezpečnost v éře DORA a NIS2

Klíčová role IBM Guardium a SIEM QRadar


Security AIS rostoucími nároky na ochranu citlivých dat a dodržování regulatorních požadavků se firmy stále více obrací k pokročilým nástrojům, které jim umožňují efektivně čelit výzvám moderního IT prostředí. Směrnice DORA a NIS2, které zdůrazňují operační odolnost a správu kybernetické bezpečnosti, stanovují jasné standardy pro ochranu dat a řízení přístupu. V tomto kontextu hrají zásadní roli řešení IBM Guardium a SIEM QRadar.