- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (19)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (87)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (37)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (64)
- Informační bezpečnost (43)
- IT řešení pro logistiku (48)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Česká rafinérská nasadila software STATISTICA
Společnost StatSoft CR poskytla licenci na software STATISTICA další české firmě - společnosti Česká rafinérská. Ta pro potřeby plánování a modelování situací při sledování kvality ropných produktů hledala vhodný, sofistikovaný nástroj. Zvolená STATISTICA pomáhá konkrétně jako nástroj pro kvalitní predikce jak nežádoucích změn, tak i těch, které jsou naopak výrobcem požadovány. Software od StatSoftu funguje dále jako nástroj pro stabilizaci kvality vyráběného produktu. Současně pomáhá v oblasti modelování a plánování v souvislosti s potřebným množstvím produktu podle aktuální poptávky na českém a zahraničním trhu.


S cílem rozšíření popisu dějů v průběhu výroby, které ještě v nedaleké minulosti nešlo provádět, začíná společnost Česká rafinérská používat taktéž další produkt firmy StatSoft - STATISTICA Automatizované neuronové sítě Cz + Generátor kódu. Jeho intenzívnější nasazení pomůže společnosti ještě více snížit náklady na tyto činnosti.
Formulář pro přidání akce
26.3. | ICT snídaně: Efektivní procesování faktur |
10.4. | Konference ALVAO Inspiration Day 2025 |